NASZE PRODUKTY I CENY

Masa naszej najmniejszej świecy to około 100 gram czystego wosku.  Największa z nich waży aż 1 kilogram. Te ostatnie wykonujemy na specjalne zamówienie. Są to wielkie, monumentalne dzieła sztuki, których wytwarzanie jest wyjątkowo skomplikowane. Czas przygotowania takiego egzemplarza trwa jeden dzień. Cieniujemy i łączymy wosk wielokrotnie, dla uzyskania jak najpiękniejszego efektu przejść tonalnych. Do ostatecznego wykończenia tego modelu używamy oryginalnej zabytkowej maszyny z roku 1913.

NOWE CENY ŚWIECE MODELE_small

Wytwarzamy również świece gotyckie. Tworzymy je w tradycyjny, niezmienny od wieków sposób. Pierwsze świece wyrabiano zanurzając lub polewając gorącym woskiem przygotowane wcześniej knoty. Ten sposób wytwarzania jest pracochłonny, lecz nadaje świecy efekt wyjątkowości. To piękno eleganckie i  pierwotne w swojej formie. Wzór tej świecy to klasyka w najczystszej postaci. To duża, strzelista świeca stołowa, idealnie podkreślająca charakter wszelkich uroczystości, nadająca wnętrzu elegancji i tworząca romantyczną atmosferę.

FILM Z NASZEJ MANUFAKTURY:

 

RODZAJE ŚWIEC I CENY (koszt przesyłki +16 zł w całej Polsce). RABAT 5% od 5 sztuk. RABAT 10% od 10 sztuk. UWAGA! Od 5 sztuk – przesyłka GRATIS. 

MINI -100 gram czystego wosku

1 SZTUKA ——————-17 zł

—————————————————————

SMUKŁA -200 gram czystego wosku o wymiarach 5×11 cm = 34 zł (tekturowe pudełko gratis)

————————————————————————–

GRUBA -300 gram czystego wosku o wymiarach 7×9 cm = 40 zł (tekturowe pudełko gratis)

————————————————————————–

ŚWIECA GOTYCKA- 100 gram czystego wosku o wymiarach 2 na około 23 cm ( +- 2 cm) = 15 zł

baner-Gotycka_small

————————————————————————–

MONUMENTALNE ŚWIECE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE – 1 kilogram czystego wosku 7×30 cm = 150 zł (przesyłka gratis)

superrustical


ZESTAWY PROMOCYJNE:

WIELKI ZESTAW ŚREDNIOWIECZNY (10 szt.)

Po 22 latach tworzenia świec, wkraczamy w nowy rozdział. W naszym harmonijnym świecie z pszczelego wosku rodzi się wspaniały WIELKI ZESTAW ŚREDNIOWIECZNY. 10 świec (2 grube, 3 smukłe, 5 mini) powstało z 1,7 kilograma czystego wosku pszczelego. Czas palenia się świec w zestawie – łącznie minimum 150 godzin (1 miesiąc codziennego palenia świec przez 5 godzin dziennie!!!). Stworzyliśmy w naszej manufakturze nowy sposób łączenia trzech barw, uzyskując zachwycające przejścia tonalne i barwne oraz rustykalną fakturę świec. WIELKI ZESTAW ŚREDNIOWIECZNY zawiera również pudełka i jutowy worek jako opakowania. Dodatkowo w zestawie znajduje się kawałek knota wraz z instrukcją, do samodzielnego przygotowania własnej świecy z resztek wosku. Przesyłka zamówionego przez Państwa zestawu jest bezpłatna.

CENA PROMOCYJNA: 250 zł (zamiast ceny normalnej 283 zł)

wielki zestaw średniowieczny_plakat2


SUPER ZESTAW (6 szt.)

6 świec (obniżka 20 zł). W zestawie 1 świeca GRUBA, 2 świece SMUKŁE i 3 świece MINI + pudełka + piękny woreczek jutowy na świece MINI. Przesyłka i woreczek GRATIS! Cena SUPER ZESTAWU 150 zł. 100% wosk pszczeli z pachnącego wosku z polskich pasiek. Zestaw wytworzyliśmy z 1 kilograma wosku. Łącznie do 100 godzin palenia!!! Prosimy o zamówienia mailowo w zakładce KONTAKT i ZAKUP mail: swiecewoskowe95@gmail.com.

CENA PROMOCYJNA: 150 zł (zamiast ceny normalnej 175 zł)

NOWA CENA super zestaw_small


z prasą

z prasą lux

z prasą lux2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s